Astra Sport Bets

Astra Sport Bets - Pariuri Sportive de calitate

Bet365

Stranierii lui Razvan Lucescu au stat mai mult pe banca

Maximilian Nicu, Adrian Mutu si Paul Codrea sunt singurii jucatori romani care au evoluat, weekendul trecut, din cei 11 fotbalisti convocati de selectionerul Razvan Lucescu de la echipe din strainatate, pentru meciurile cu Franta si Austria, insa nici unul nu a fost prezent pe teren 90 de minute.
Cel mai mult a jucat Maximilian Nicu, 61 de minute in partida pe care Hertha Berlin a pierdut-o, 0-1, in deplasare, cu VfL Bochum, in etapa a treia din Bundesliga.
si Paul Codrea a inceput ca titular meciul pe care echipa sa, Siena, l-a pierdut, cu 1-2, pe teren propriu, in fata formatiei
AC Milan, in prima etapa din Serie A, fiind schimbat in minutul 58.
Adrian Mutu a intrat in minutul 46 al partidei Bologna-Fiorentina, 1-1, si a marcat in minutul 64 unicul gol al oaspetilor.